Marka - Reklamy Kraków


Na krakowskim rynku reklamy i informacji wizualnej istniejemy od lutego 1992 r. pod nazwą Bakcyl. Był to czas poznawania technologii, sprzętu, materiałów służących do wykonywania reklam, co w połączeniu z inwencją twórczą i niczym nie ograniczoną wyobraźnią zaowocowało licznymi realizacjami w Krakowie i zaraz potem w innych miastach Polski.

Od początku działalności zainwestowaliśmy w profesjonalny sprzęt do produkcji reklam: ploter do cięcia folii Roland PC-50, ploter do frezowania Microprofil, grawereka Roland - dzięki czemu powstawały niekonwencjonalne formy reklamowe:
W tym okresie głównym kierunkiem naszej działalności była pełna obsługa firm w dziedzinie informacji i identyfikacji wizualnej. Posiadamy własny system informacji wizualnej o nieograniczonych możliwościach w który zostały wyposażone następujące instytucje:
Radio Kraków
TV Kraków
NBP O/Kraków
Bahlsen
Bipronaft
Enion
Valeo
Centrala ZUS W-wa
ZUS W-wa Mokotow
Ośrodek Szkoleniowy ZUS w Osuchowie
ZUS Konin
Enion Energia
Dopełnieniem informacji wizualnej są napisy i inne formy informacyjno-reprezentacyjne, które są uzupełnieniem imażu każdej firmy: szyldy, tabliczki i tablice informacyjne, breloczki, identyfikatory, litery przestrzenne:
Lynka
Nidec
Enion Energia
Krakbud
Magistrat Kraków
Tauron
Od stycznia 2000 roku firma Marka przejmuje doświadczenie i praktykę kontynuując w pełnym zakresie działalność poprzedniej firmy wchodząc w nowy wiek z niewyczerpywalnym workiem nowych pomysłów.
Obecnie nasza firma ma siedzibę w miejscowości Czechy 63 w okolicach Słomnik.
Nieograniczona przestrzeń pozwoliła nam powiększyć park maszynowy o następne urządzenia: ploter frezujący Infotec, drukarki cyfrowe, urządzenia ślusarskie. Pragniemy zawsze iść z duchem czasu, poznawać nowe techniki i technologie.
Rozszerzyliśmy działalność o druk cyfrowy.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć takie formy reklamowe jak: kasetony świetlne, litery przestrzenne, totemy(pylony), banery, grafika na samochodach, nietypowe formy przestrzenne, tablice reklamowe...

Wykonujemy również usługi dla innych firm i agencji reklamowych:
- frezowanie i wycinanie dowolnych form, obrabiamy: plexi, pcv, dibond, mdf, drewno, aluminium, mosišdz, płyty gipsowe...
- grawerowanie: laminaty grawerskie, mosiądz, aluminium, plexi ....
- druk cyfrowy: banery, siatka, folia...

Poniższe strony pozwolą Państwu zapoznać się z możliwościami firmy.